کارگاه های آموزشی

با همکاری مرکز تحقیقات توانبخشی و مرکز تحقیقات موفقیان در راستای تفاهم و همکاری های دوجانبه دانشگاه علوم پزشکی ایران و دانشگاه صنعتی شریف و مرکز آموزش های آزاد، برگزاری کارگاه های مورد نیاز محققین را در سال ۱۳۹۸ از سر گرفته ایم. این کارگاه ها فعلاً از طریق سایت زیر اطلاع رسانی می شود.
لطفاً پیشنهادات و عناوین مورد نیاز خود را با ما درمیان بگذارید.

www.BioWorkshops.ir


برای اطلاع از سوابق کارگاه های قدیمی، متن زیر را بخوانید:

در دوره ها و کلاس های آموزشی سعی من بر این بوده تا مطالبی که بنیاد فکری دانشجو یا محققین شرکت کننده را آماده می کند و مفاهیم را تثبیت می کند، تدریس شود. بعد از آن افراد خودشان می توانند برای رسیدن به عمق بیشتر، مطالعه کنند (self-study). این بر خلاف عادت متداول است که همه چیز را سعی می کنیم فقط با self-study فرا بگیریم که وقت زیادی می گیرد و همراه با یادگیری اشتباهات است. هر کدام از کارگاه هایی که برگزار می کنیم، حاصل تجربیات سالیان تحقیق و تدریس در آن زمینه است. خوشبختانه شرکت کنندگان که از سراسر کشور حضور پیدا می کنند، نظرات بسیار مثبتی را منعکس کرده اند.

برگزاری کارگاه ها از سال ۱۳۸۸ در مرکز تحقیقات توانبخشی شروع شده است و تا کنون دانشجویان رشته های مختلف از جمله توانبخشی، پزشکی، ارگونومی، بهداشت و تربیت بدنی استقبال خوبی از دوره ها داشته اند. مطالب به گونه ای طراحی شده که متقاضیان بدون داشتن دانش قبلی و بدون نیاز پیش نیازهای ریاضی یا فنی بتوانند بیشترین بهره را ببرند. لذا این دوره ها برای افراد با پیشینه مهندسی توصیه نمی شود.

علاقمندان می توانند برای ثبت نام به وبگاه مرکز مراجعه کنند. تاریخ های ثبت نام انفرادی مطابق برنامه در سایت اعلام می شود. امکان ثبت نام گروهی، طبق درخواست داوطلبان در هر تاریخی که توافق شود، وجود دارد.

عناوین کارگاه هایی که تا کنون برگزار شده و عناوین پیشنهادی برای آینده به شرح زیر است:

 • تئوری و عملی الکترومیوگرافی سطحی (۵ دوره)
 • آشنایی با مفاهیم برنامه نویسی و آشنایی با نرم افزار متلب (۱ دوره)
 • آشنایی بنیادی با اصول تکرارپذیری آماری (۱ دوره)
 • طراحی مدل کسب و کار دانش محور (۲ دوره)
 • تئوری و عملی آنالیز حرکت (پیشنهادی)
 • آشنایی با مجموعه تجهیزات آزمایشگاهی بیومکانیک (۱ دوره)
 • آشنایی با ایزوکینتیک و کاربردهای آن (۵ دوره)
 • تئوری و عملی روشهای اندازی گیری با صفحات نیرو (پیشنهادی)
 • بیومکانیک محاسباتی (روش دینامیک معکوس) و مدلسازی سیستم های اسکلتی-عضلانی (پیشنهادی)
 • اصول ترجمان و تبادل دانش (۶ دوره) – لینک

5 دیدگاه در “کارگاه های آموزشی

 1. با سلام.دانشجوی دکترا هستم و درخواست کارگاه اموزشی الکترومیوگرافی سطحی را دارم.در این مورد راهنماییم نمایید.با تشکر

  1. با سلام

   ضمن تشکر، ایمیل شما برای اطلاع رسانی ثبت شد.

   قابل توجه کلیه علاقمندان: کارگاه ها از طریق وبگاه مرکز که در متن بالا ذکر شده اطلاع رسانی می شود. اطلاعیه ها به ایمیل علاقمندان هم ارسال می شود. برای اضافه شدن ایمیل خود می توانید آدرس آنرا به من ایمیل کنید. امیدست تا پایان امسال شاهد برگزاری چند کارگاه باشیم. در عین حال می توانید به دیگر مراکزی که کارگاه برگزار می کنند نیز مراجعه نمایید.
   موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*